Rihanna ne mes te koncertit stimuloi seks me publikunNe koncertin e mbajtur ne Holande Rihanna si duket e teproi me skenat e nxehta.

Ajo ftoi nje vajze nga publiku dhe filloi ta kaleroje ate duke stimuluar skena shume te nxehta,keshtu eproi edhe me disa fansa te tjere…

Ja videoja ne vazhdim…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here