Rihanna ndez FloridenKur bëhet fjalë për performanca të nxehta në skenat ku këndon, Rihanna nuk është nga ato që zhgënjen fansat dhe këtë e tregoi sërish.

Këngëtarja u shfaq në Jacksonville të Floridas mbrëmjen e së shtunës për t’i dhënë udhë turit të saj të radhës.

28-vjeçarja “provokoi” turmën me veshjen me nuanca ushtarake, që tregonte mjaftueshëm dhe lëvizjet në skenë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here