Rihanna nderon Bob MarleyAjo nderoi Bob Marley-in me formën e flokëve të saj dhe e tregoi këtë përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram.

Por Rihanna i bëri homazhe edhe një tjetër artisti pasi ajo kishte veshur një bluzë ku shkruhej Tupac Shakur.

Këngëtarja 28 vjeçare kishte veshur pantallona lëkure të zi të ngjitur pas trupit, kur u pa duke dal jashtë për darkë në New York.

Rihanna nderon Bob Marley

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here