Rihanna ka marrë një ofertë milionëshe që të zhvishet për revistën Playboy, ndërsa është duke menduar rreth ofertës dhe pasojave.

Bosi i revistës për meshkuj, Hugh Hefner, konsideron se 24-vjeçarja mund të thyejë rekordet e shitjes për shkak të popullaritetit të madh që ka.

Emirates247 citon burimet të kenë thënë se krijuesja e hitit “We Found Love” është e interesuar, mirëpo frikësohet për ndikimin që mund të ketë te fanset e saj të reja.

Ndryshe, të hënën mbrëma Rihanna është dërguar në spital, pas një ndeje në New York, me ç’rast ishte rraskapitur dhe dehidruar. Megjithatë, pas trajtimit që ka marrë nga mjekët ajo është lëshuar në shtëpi.

Këngëtarja publikoi në Twitter një fotografi ku shihej duke marrë infuzion.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here