Sapo ka pranuar se është e dashura e Matt Kemp, por nuk është ai motivi se përse Rihanna ka zgjedhur që të vishet më pantallona të shkurtra me lule dhe një bluzë transparente të bardhe.

Eshtë vetëm kapricioja e radhës e yllit të muzikës për të tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendjen e paparacëve.

Ajo që shfaqet këtë radhë është komplet tjetër nga ajo që ne jemi mësuar të shohim nëpër koncerte, ku Rihanna është gjithnjë me look trasgresiv.

Po Rihanna tregon fare mirë origjinën e saj nga Barbados me këtë pamje romantike.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here