Rihanna vetëm ditën e djeshme ka lënë spitalin dhe menjëherë përfundon në tapetin e kuq për të prezantuar filmin “Battleship, ku këngëtarja është një nga protagonistet.

Edhe këtë herë 24-vjecarja nuk zhgënjen me veshjen e saj.

Ajo mbante veshur një fustan të bardhë, i cili i zbulonte gati të gjithë trupin e mrekullueshëm të këngëtares nga Barbados.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here