rihanna-1401lajmJemi mësuar shpesh të shikojmë Rihannën në imazhe provokuese, por ato të publikuara gjatë së martës mund të jenë më të “nxehtat”, në të cilat mund të ketë pozuar këngëtarja ndonjëherë. 

Aktualisht, 25-vjeçarja ndodhet në Angra dos Reis, në Brazil, ku po pozon për llogari të revistës “Vogue”.

E fotografuar “top-less” nga revista, paparacët dhe të pranishmit e tjerë në plazh, këngëtarja u duk e relaksuar dhe e qeshur gjatë kësaj dite “të lodhshme” pune.

  

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here