Ajo me siguri ka asnjë arsye që të turpërohet duke pasur një trup të tillë, por nuk duhet ta ekspozojë kaq shumë.

Këngetarja Rihanna është fotografuar në ishujt Hawaii, ku ndodhet prej disa ditësh dhe atje ka vendosur të tregojë cdo gjë.

Cdo ditë ajo na tregon sa më shumë nga vetja e saj dhe trupi i saj. Këtu 23-vjecarja është me bikini tanga, sipër një tavoline serfi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here