Rihanna ka publikuar disa foto të reja nga videokënga e saj më e re dhe sapo i pamë, na shkoi mendja tek këngëtarja jonë Dafina Zeqiri, e cila shpesh është akuzuar për kopjim të Rihannës.

Rihana-dafina

Por, këtë radhë u befasuam me faktin se sikur po ndodhte e kundërta, pasi një striptizere dhe imazhe të ngjashme i kemi parë më herët tek videoja e Dafinës apo në rrjetin e saj social.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here