Rihanna ka kërkuar nga fansat e saj që t’i ndihmojnë për të gjetur një emër për parfumin e saj të ri.

Hitbërësja e këngës “Umbrella” ka vendosur të ndjekë hapat e të famshmeve tjera, si Britney Spears, Christina Aguilera dhe Jennifer Lopez, ashtu që gjatë këtij viti do të nxjerrë në treg parfumin e saj

Por, edhe pse fillimisht e ka quajtur “Route 22”, ajo ka vendosur ta rishqyrtojë emrin, kështu që ka kërkuar nga fansat e saj që të kontribuojnë në gjetjen e një emri të përshtatshëm.

1 Koment

  1. Rihanna is a hard girl! so she can chose every name for her new parfum. if i meet rihanna i will say to her thet her new name for her parfum let it be Magic Cristal! or Magic Girl:P

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here