Rihanna kapet duke pirë kokainëNjë video e kapur gjatë festivalit muzikor të Coachella tregon këngëtaren nga Barbadosi duke përgatitur një substancë të dyshimtë e më pas duke fshirë hundët.

Videoja e publikuar në Instagram dhe e fshirë menjëherë tregon 27-vjeçaren të ulur në një tavolinë teksa mban në dorë një tub të bardhë, ndërkohë mikeshat e saj kërcejnë.

Pasi objektivi i kamerës zhvendoset tek Rihanna, këngëtarja shihet duke mbajtur me dorë hundën për disa sekonda, njësoj si në rastin e personave që marrin kokainë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here