Reklamat e Rihanna-ës me të bremdshme të Armani-t u votuan si më seksit të 2011-ës.

Për këtë arsye edhe për vitin 2012-të, këngëtarja 23-vjecare ka vazhduar të pozojë për firmën e të brendshmëve edhe në fushatën e re.

Në reklamat paraardhëse ajo ka qenë bjonde dhe me flokë të shkurtër, ndërsa këtu Rihanna ka ndryshuar edhe look, duke u kthyer në brune.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here