Rihanna ka folur për muzikën e re.

ansat e këngëtares 31 vjeçare kanë pritur disa vite për muzikë të re nga ajo dhe tani Rihanna dha disa detaje rreth albumit të saj të ardhshëm.

Rihanna tha për T Magazine se ajo është duke bërë një album ‘Reggae’ edhe pse nuk e di kur do të lëshohet dhe ende nuk ka një titull.

Këngëtarja poashtu konfirmoi se në album ka bashkëpunime me Lady Gaga dhe Drake.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here