RihannaRihanna e shtrirë në shtrat dhe e mbështjellë me një mantel të zi, me syze dhe një parukë bionde.

Këngëtarja 25-vjeçare merr sërish rolin e një femre fatale e frymëzuar nga Marilyn Monroe.

Këngëtarja ka qenë edhe njëherë tjetër në rolin e Marilyn ,në disa foto të saj për revistën Vogue Uk.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here