Rihanna ka rikthyer kontaktet me ish-të dashurin e saj, Chris Brown, sipas raporteve të fundit në mediat angleze.

Revista britanike Heat shkruan se këngëtarja e hitit “Te Amo” që ishte sulmuar nga Brown para ceremonisë së ndarjes së çmimeve në vitin e kaluar Grammy Awards, ka folur me reperin përmes telefonit.

“Duke parë se sa emocionues ai ishte në xhirime (BET Awards), kjo vërtet e preku atë. Ajo kurrë nuk e ka parë atë më herët kështu. Ata ishin të dashur të parë për njëri-tjetrin dhe ai i mungon asaj aq shumë. Rihanna e di se nëse ajo e dëshiron përsëri, ai do të jetë aty për një sekondë”, ka thënë burimi.

Rihanna aktualisht është në lidhje me yllin e bejsbollit Matt Kemp.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here