RihannaKëngëtarja Rihanna përshëndeti në mënyrë brutale fansat e saj duke u treguar gishtin e mesit, pas një mbrëmje argëtuese me të dashurin e Rita Orës.

Artistja 24 vjeçare e bëri këtë veprim në Kaliforni teksa po kalonte një mbrëmje me Rob Kardashian.

Rob 25 vjeç prej kohësh po flitet për një lidhje me këngëtaren Rita Ora, dhe mbrëmja me Rihannën është komentuar jo pak nga mediat si një lidhje e mundshme mes të dyve.

Ndërsa Rihanna është veshur me të shkurtra, Rob ka zgjedhur një palë pantallona të holla ngjyrë kafe për të shijuar sportin me makina, por argëtimi i tyre ka përhapur thashetheme.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here