Rihanna harxhon më shumë se 500 mijë funte në vit për t’u kujdesur për trupin e saj, shkruajnë mediat angleze.

22-vjeçarja raportohet se harxhon 980 funte në ditë për trajnerin personal dhe 520 funte për kuzhinierin.Kam nevojë për një trajner për të më motivuar, nuk e shoh shumë argëtuese të punoj vetëm”, ka thënë këngëtarja për Daily Star.

Kuzhinieri personal i këngëtares, Chef Ameera, po ashtu ka thënë se ajo pëlqen të hajë mish dhe supë të pulës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here