Rihanna, fytyra e re e DIORDalin fotografitë e para të Rihannas, si fytyra e firmës së njohur DIOR. Rihanna tanimë është një vajzë e Dior, pasi kampanja e parë e saj me firmën e njohur po qarkullon nëpër media.

Ajo në fotografitë e para shihet në pallatin e Versaille të Parisit, e fotografuar nga Steven Klein.

Magazine ELLE ka treguar se këto pamje do të shoqërohen edhe me një film të shkurtër nga Inez dhe Vindoodh për seritë e shtëpisë së modës ‘Secret Garden’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here