Ajo ka qenë vetëm për më shumë se një vit pas ndarjes nga i ish-i dashuri, basketbollisti, Matt Kemp dhe pavarësisht thashethemeve për një rilidhje me ish-të dashurin, Chris Brown, Rihanna pranon se eshtë shumë e vetmuar.

Ndoshta për ketë arsye, 24 vjecarja ka flirtuar live me Jonathan Ross, një drejtues emisioni ku këngëtarja ishte e ftuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here