Rihanna ekspozon gjoksin Nuk është hera e parë që ylli i popit dhe R&B, Rihanna, del pa të brendshme.

Ajo është parë rrugëve të Nju-Jorkut me një fustan të gjelbër, me material të tejdukshëm, që ka zbuluar bajagi shumë trupin e saj.

Përveç gjoksin e këngëtares, veshja që ajo kishte zgjedhur ka nxjerrë në pah edhe brekët e zeza që këngëtarja e famshme i kishte veshur.

Rihanna ekspozon gjoksin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here