Këngëtarja e njohur Rihanna ka pranuar të intervistohet në Ryan Seacrest’s shou në Kiis FM në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke komentuar linjat e saja trupore.

“Dieta ime pesë faktorëshe nuk vazhdon më që prej turit të fudnit. Mendoj, është e vështirë të mbash diçka të tillë kaq rutinore kur ke një axhendë shumë të çmendur.

Ndaj, vërtet nuk ja kam idenë se pse po humbas peshë vazhdimisht. Tani nuk kam të pasme dhe as gjoks dhe po ha gjithçka”, tha Rihanna.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here