Rihanna e hijshme edhe me tuta...Këngëtarja e njohur, Rihanna, të dielën në mbrëmje në kuadër te turneut të saj ANTI, kishte performuar në Big Apple.

Dhe një ditë pas, ylli nga Barbadosi dukej mrekullueshëm sikur të ishte edhe kjo dukje pjesë e shout të saj.

Krijuesja e shumë hiteve kishte veshur një komplet mëndafshi me ngjyrë të gjelbër dhe me disa lule.

Flokët e 28-vjeçares ishin të lëshuara dhe buzët e saja ishin shumë të kuqe, të cilat i jepnin asaj një pamje të mrekullueshme.

Rihanna e hijshme edhe me tuta...

 

Rihanna e hijshme edhe me tuta...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here