Shpesh është përfolur për një lidhje të mundshme mes këngëtares Rihanna dhe reperit të njohur Drake.

Megjithatë këto zëra ishin mohuar nga këngëtaret. Ndërkohë me ardhjen e klipit dhe bashkëpunimit të ri mes të dyve dyshimet kanë lindur sërish.

Ata janë dukur mjaft të afruar dhe të dashur me njeri-tjetrin.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here