Rihanna del nudoRihanna nuk është nga ato që ndihet në siklet kur ëhstë lakuriq në publik dhe në fakt shfaq shumë vetëbesim edhe në këto foto me rreze X.

Ylli i muzikës shfaqet e veshur vetëm një një veshje palstike dhe perizomat e bardha, në ca momente duke interpretuar këngën “B**** Better Have My Money”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here