E kemi parë me flokë kaçurrela, të drejta, të gjata, të shkurta, të kuqe, kafe, të zeza etj.,  por ndryshimi i saj i fundit ishte me të vërtetë tronditës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila është fotografuar dje me një ngjyrë të re flokësh, bionde dhe të drejta, transmeton BW.

Një ndryshim në ekstrem 23 vjeçares, ndryshim ky që është komentuar nga të gjithë dhe sigurisht jo për mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here