Rihana surprizon nënën, i dhuron një vilë luksozeKëngëtarja Rihana i ka dhuruar nënës së saj një shëpi luksoze vendlindjen e saj, Barbados. Surpriza është bërë gjat një emisionit “Oprah’s Next Chapter”, ndërsa këngëtarja ka qarë duke folur për raportin me ish të dashurin Chris Brown, i cili në vitin 2009 e kishe rrahur brutalisht dhe për raportin e keq me babanë.

Rihanna ka shokuar nënën Monica Braithwaite, të cilës i ka blerë një shtëpi pesëdhomëshe në Barbados. prah ka ftuar Monicën në shtëpi me pretekstin e rremë që së bashku me vajzën do të xhirojë episodin e ri për talk show. Kur ka arritur para shtëpisë, i ka shpjeguar se si vajza e saj ka një befasi për të.

“Oh, nënë ti je kaq e mrekullueshme. Tashmë një kohë të gjatë kam dëshiruar ta bëj këtë për ty. Ke qenë nënë e jashtëzakonshme, luftëtare dhe sot do të shkosh nga këtu me çelësin e kësaj shtëpie”, i ka thënë Rihanna, ndërsa më pas nëna e hutuar shpërtheu në lot.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here