Rihana ka mbyllur Hackney Weekend Festival të dielën mbrëma me një përformancë që padyshim ishte pjesë e të njëjtës cilësi me të shtunën kur u shfaq krah reperit Jay-Z.

24 vjeçarja ndodhej në Londër ndërsa këndoi edhe hitin e saj të vitit 2010 “Only Girl In The World”.

Veshja e Rihanas ka ngjallur jo pak ovacione mes fansave dhe për këtë ka ndihmuar këngëtarja me veprimet provokative të herëpashershme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here