Rihana rreh një fanse me mikrofon Gjatë zhvillimit të koncertit në Birmingham, pjesë e “World Tour”, këngëtarja Rihana ka goditur me mikrofonin e saj një fanse shumë këmbëngulëse, që e ka kapur për dore dhe nuk e ka lejuar të vazhdojë ecjen e saj në hapësirën mes skenës dhe publikut.

Asnjë koment nga ana e stafi i yllit të popit, ndërkohë ajo vetë, vetëm pak ditë më pas, ka deklaruar për një televizion se “ajo k…. nuk po më linte të ikja, prandaj e qëllova”.

Gjithsesi sipas informacioneve të mbërritura, fansja nuk ka pësuar asnjë dëmtim serioz nga goditja me mikrofon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here