Rihana pozon me të dashurin për “Puma”Ata e pranuan se janë më shumë se sa shokë gjatë një feste pas Javës së Modës në Nju Jork.

Një video e publikuar në internet, tregonte çiftin Rihanna dhe Travis Scott duke u përqafuar e puthur.

Tani ata janë bërë pjesë një reviste të koleksionit PUMA ku Rihanna është mbështetur pas të dashurit të saj gjysmë të zhveshur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here