Rihana akoma mendon për Chris BrownRihanna ka tronditur sërish, teksa ka thënë se ende ka ndjenja për Chris Brown, madje deri në vdekje.

“Do të ndjej për të deri sa të vdes”, i ka thënë ajo revistës “Vanity Fair”, teksa ka pozuar edhe për kopertinën e muajit nëntor në Kubë.

27 vjeçarja pranoi se ajo dhe reperi nuk kanë më një marrëdhënie, por tha se ndjenjat për të mbeten. Brown e goditi këngëtaren një natë përpara ndarjes së çmimeve Grammy në 2009 dhe fotot e saj me fytyrën e nxirë, u bënë publike nga amerikania TMZ.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here