Vetëm pak ditë pas deklaroi publikisht homoseksualitetin e tij, Ricky Martin rrëfen se i dashuri i tij, me të cilin është i lidhur prej dy vitesh është pikërisht personi me të cilin është fotografuar në plazh.

33 vjec, agjent burse, djale i një familjeje të pasur portorikane, Carlos Gonzales, i ka rrëmbyer zemrën yllit të muzikës.

Këto vite qetësie dhe reflektimi me kanë bërë më të fortë dhe më kanë bërë të kuptoj se si pranimi i homoseksualitetit duhet të vije përsëbrendshmi”, u shpreh Ricky Martin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here