Richie Sambora ka dalë nga qendra e dizintoksikimit ku hyri para disa javësh për tu trajtuar nga problemet e tij me alkoolin.

Kitaristi i Bon Jovi tashmë pritet të bashkohet me bandën për të kompletuar turin europian.

Sambora do të udhëtojë për në Kroaci ku pritet nga pjesëtarët e tjerë të grupit: Bon Jovi, Tico Torres dhe David Bryan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here