Richie aksident me një fotografRichie është përfshirë në një aksident trafiku me një paparaci, të hënën në Beverly Hills.

Land Roveri i 28-vjeçares është goditur nga automjeti i një paparaci, ndërsa aktorja i ka thënë policisë se nuk ndihet mirë dhe ka shkuar në spital e shoqëruar nga nëna e saj.

Policia ka konfirmuar se nuk është thirrur ekipi paramjekësor në vendngjarje duke qenë se aksidenti ishte i vogël, mirëpo Richie kishte kërkuar ndihmë mjekësore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here