Rich Biki vjen me klipin e ri “C’est la vie”Reperi nga Prizreni, Rich Biki, i cili di të luajë në disa instrumente muzikore, ditë më parë e ka publikuar këngën e tij të re.

Kënga mban titullin “C’est la vie” dhe është prodhuar nga Dual Vox Studio.

Me tekst të vet Bikit, tematikë e këngës janë moshat e ndryshme dhe këngëtari u këndon gjeneratave.

Ana vizuale është realizuar nga produksioni Pro Video Albanian dhe deri më tani është shikuar mbi 118 mijë herë në YouTube.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here