Këngëtarja Rezarta Shkurta e cila aktualisht është duke përgatitur klipin e saj më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Vedat Ademi, ka publikuar së fundmi një foto me të cilën ua ka hequr trurin të gjithëve.

Sikundër e shihni edhe vetë Rezi shfaqet më në formë se kurrë dhe veç kësaj makina është ajo që ia shton edhe më shumë hijeshinë.

Nuk e dimë në kjo makinë është blerja më e Rezit, por nëse nuk e ka bërë akoma e sugjerojmë ta kryejë urgjent këtë blerje. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here