Rezi feston ditëlindjen. Ja çfarë i dhuroi bashkëshorti Artistja Rezarta Shkurta ka festuar sot 29 vjetorin dhe duket tepër në formë. Kjo është fotoja që ajo postoi në Instagram dhe shkroi poshtë saj: “Ai gjithmonë gjen mënyrën të më falë lumturi.”

Instiktivisht ne menduam se “Ai” është bashkëshorti por bukuroshja nuk e specifikon. Ajo mban në dorë një buqetë të bukur me ltrëndafila dhe afër këmbëve të saj duken 3 pako të mëdha.

Çfarë mund të ketë brenda tyre?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here