Pasi shijoi në maksimum udhëtimin në Dubai me partnerin e saj të porsadalë nga burgu, Rezarta Shkurta ka zgjedhur një tjetër destinacion magjepsës.

Këtë herë ajo po relaksohet në Zvicër. Nuk kanë munguar postimet e një pasnjëshme të natyrës së mrekullueshme, pozat e saj artistike si dhe tek-tuk disa detaje romantike.

Pas një perudhe të gjatë qëndrimi larg njëri tjetrit, për shkak të dëmimit të Ermal Hoxhës, çifti janë duke shijuar në maksimum ditët së bashku. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here