Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me partnerin e saj Ermal Hoxha

Në foto çifti duket më i dashuruar se kurrë dhe krahas saj Rezarta ka shkruar: “ I Said Yes…Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke…Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje…,”-shkruan Shkurta duke I bërë kështu një dedikim mjaft të ndjerë bashkëshortit të saj më të cilin ka dhe një vajzë, Herën./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/rezarta-shkurta-thote-po-per-te-dyten-here-ne-te-mire-e-ne-te-keqe-gjithmone-prane-teje-615290/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here