Rezarta Shkurta është në përfundim të xhirimeve të klipit të saj më të ri “Droga jam”. Bëhet fjalë për një këngë dhe klip ndryshe, të cilit Rezi po i kushton vëmendjen maksimale.

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja ka premtuar një super klip të kësaj kënge. “Droga jam” është realizuar nga Darko Dimitrov, ndërsa menaxheri dhe producenti i këngëtares është Elgit Doda.

Rezi duket mjaft e kënaqur me punën, ndërkohë që nuk ka harruar të falenderoj fansat si dhe të na shfaqë disa foto nga ky klip, ku ajo duket shumë seksi dhe në formë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here