rrezarta ShkurtaKëngëtarja nga Shqipëria e cila për pak kohë është shkëputur nga kënga, për shkak të shtatzënisë, Rezarta Shkurta ka bërë me dije se shtatzënia po e shtynë që të mos ngopet asnjëherë me bukë.

Ajo këtë gjë e ka bërë me dije përmes rrjetit social ‘Facebook’, ndërsa i ka njoftuar fansat se edhe atëherë kur ushqehet dhe ngopet me bukë, prapë ndjen nevojën edhe për ushqim shtesë. “Mbas buke, duhet gjithmonë një fetë tjetër buke”, ka shkruar përmes rrjetit social Rezi, ndërsa ka publikuar edhe foto në të cilat shihet mjaft e plotë dhe e kujdesur ndaj bebit që mbanë në bark.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here