Vajza e këngës, e cila në festivalin “Kënga Magjike 2012” në natën finale me interpretimin e këngës “Më fal”, rrëmbeu çmimin “Televiziv”, si duket në këtë foto që shihni ka një afri të madhe me producentin e këngës.  Djali në fotografi është Elgit Doda, i cili edhe këtë vit kishte krijuar disa këngë për këtë event të muzikës dhe, poashtu, kishte krijuar baladën e bukur të Rezartës. Por, çfarë mendon bashkëshorti i këngëtares për këtë foto gati – gati si një çift i sapodashuruar?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here