reziRezarta Shkurta i ka dhënë fund flokëve të gjata, një ndryshim në look-un e saj që ka dashur ta shfaqë publikisht edhe për ndjekësit në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan “No more long hair” – S’ka më flokë të gjatë! Por nga mimika në fytyrën e saj duket se Rezarta nuk është dhe aq e lumtur për këtë vendim!

Shkurta, gruaja e Ermal Hoxhës, nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, duket se është bërë pishman që i ka prerë flokët e gjatë, të cilëve u ka ruajtur ngjyrën bionde.

Megjithatë, ata që i kanë dhënë zemër janë ndjekësit e saj, të cilët shkruajnë se Rezarta është perfektë me lukun e ri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here