Rezarta Shkurta, ka gati këngën e saj më të re, për të cilën duket se është shumë lumtur.

Në profilin e saj në facebook.com, Rezi ka publikuar statusin “Happy 4 my new song…is perfect e&” dhe menjëherë pas tij kanë vërshuar komentet e fansave të cilët po presin prej kohësh një këngë të re të këngëtares.

Megjithatë, mungesa e saj në ekranet shqiptare është deri diku e justifikueshme, pasi Rezi, gjatë gjithë kësaj kohe i është përkushtuar pasionit të saj të fëmijërisë, modës.

Duket se fama e ka ndihmuar jo pak këngëtaren në suksesin e këtij biznesi të ri. (Bluetooth)

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here