Të gjithë e njohin tashmë pasionin e madh të Rezarta Shkurtës për fotografinë, po aq sa edhe për muzikën.

Fotot e saj personale janë të mrekullueshme, por ajo vetë tashmë ka një arkiv të tërë me foto artistike, ku nuk mungojnë edhe protagonistë të njohur të ekranit, kryesisht vajza këngëtare që shfaqen edhe më të bukura, falë talentit të Rezit.

Por, ditët e fundit ajo ka realizuar një set fotosh me bashkëshortin e saj, Ermalin, në plazh dhe, siç i shihni, këto foto janë perfekte dhe mjaft sensuale. /Panorama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here