Pas suksesit të këngëve “Budallaçkë e vogël” dhe “Dua të iki larg”, në duet me Vedat Ademin, duhej menduar gjatë për të sjellë një krijim të mirë. Dhe ja ku vjen kënga më e re e Rezarta Shkurtës, me titullin provokues “Jam si droga”.

Njoftohet se tekstin e këngës e ka shkruar Big Basta, ndërsa muzikën e ka bërë Darko Dimitrov.

Pritet që së shpejti të realizohet edhe një videoklip, ku idetë origjinale dhe avangarde të Rezartës do të veshin artistikisht fabulën e këngës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here