Pasi u shfaq në një reality shoë, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk di të ndalet në çmenduritë e saj.

Fotoja sot është padyshim një tabu e pathyer më parë nga ndonjë artiste shqiptare.

E megjithatë, Rezarta tashmë që i është përkushtuar fotografisë (si modele dhe fotografe) ka forcuar më tej raportet e saj me aparatin magjik… duke u shfaqur para tij vetëm me një çarçaf… sensuale, e brishtë dhe me sytë që guxojnë, e nuk tremben para kureshtjes a paragjykimit të njerëzve.(Bluetooth)

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here