Këngëtarja e njohur nga Durresi, krijuesja e hitit “Budallaçkë e vogël” Rezarta Shkurta po vjen me një hit të ri, hit ky të cilit Rezi ka vendosur t’i bëj edhe videoklipin.

Kënga e rradhës e Rezartës titullohet “Droga Jam”. Sipas Rezartës “Droga Jam” do jetë një këngë dhe video super e “çmendur”.

Xhirimet për “Droga Jam” fillojnë në Janar të 2012-ës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here