rezarta-shkurta-fotoKëngëtarja Rezarta Shkurta cilësohet si një nga femrat shumë bukuroshe në skenën muzikore shqiptare.

Madje, shpeshherë edhe trupi i saj në “formë” lavdërohet. Por, nëse dikush mendon se ajo mban dietë që të duket kështu, gabon.

Këngëtarja ka treguar për ‘Top Channel’ se ajo kurrë nuk ka mbajtur dietë dhe sekreti i formës së saj trupore është metabolizmi që ka. Vajza e muzikës që nga prezantimi i saj në “Kënga Magjike 2012” nuk ka sjellë diçka të
re në treg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here