Rezarta Shkurta në një rrëfim për një tabloid shqiptar sjell një lajm te bukur.

Show girl-i është në pritje të fëmijës së saj të parë nga bashkeshorti Ermal Hoxha.

Në rrëfimin për revisten “Mat” Rezi ka hedhur poshtë poshte thashethemet mbi biseksualitetin e saj, dyshimet për të cilin nisën nga një set fotosh që këngëtarja kishte hedhur në faqen e saj personale në facebook.

Në foto Rezarta shfaqej duke u puthur dhe përkëdhelur me një vajzë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here