Këngëtaret bukuroshe shqiptare, Rezarta Shkurta dhe Samanta Karavella janë fotografuar së bashku në studion e regjistrimit të kompozitorit, Elgit Doda.

Shkurta ka qenë duke regjistruar këngën e saj më të re me të cilën pritet të marrë pjesë në festivalin e “Kënga Magjike”, ndërsa Samanta po përgatitet për regjistrimin e këngës së saj më të re.

Dy këngëtaret kanë qenë gjithnjë shoqe të mira dhe pse jo në të ardhmen mund t’i shohim edhe në një duet së bashku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here